5/5 - (1 vote)

Ostatni dzwonek wybrzmiewający w szkole potęguje radość uczniów oraz nauczycieli. Zanim jednak wszyscy udadzą się na wakacyjny odpoczynek, należy stosownie się pożegnać. Jaki prezent podarować wychowawcy na zakończenie roku szkolnego? Poznaj nasze propozycje.

Szkolne wspomnienia w fotoksiążce

Kiedyś najważniejsze klasowe wydarzenia zapisywało się w kronice. Uczniowski tekst uzupełniony zdjęciem i pamiątkami (bilet do opery, suszony kwiat czy wspólna praca na zaliczenie) stanowił cenne źródło wiedzy o szkolnej codzienności. Dziś stopniowo przybiera to inną formę. Coraz popularniejsza staje się fotoksiążka, którą można samodzielnie zaprojektować, dodając personalizację. Będzie znakomitym prezentem na koniec roku!

Zapełnij karty fotoksiążki cudownymi wspomnieniami ze szkolnych lat i podaruj wychowawcy jako wzruszający prezent. Teraz na stronie Colorland czekają Cię atrakcyjne promocje! Z kodem SCHOCLD35 możesz zamówić szkolną fotoksiążkę aż o 35% taniej. To wyjątkowa okazja, by mnożyć wspomnienia i zaoszczędzić pieniądze. Oferta jest ważna do 30.06.2024 r. i nie obejmuje fotoksiążek lakierowanych oraz złoconych. Kod możesz wykorzystać zarówno na stronie marki, jak i w aplikacji ColorlandGO. Zaprojektuj unikalny prezent szybko, wygodnie i bez wychodzenia z domu!

Klasa, która gra do jednej bramki

Istnieje mnóstwo sytuacji, które wymagają połączenia sił, by wspólnie stawiać czoła szkolnym wyzwaniom. Wycieczki, przedstawienia czy oprawa artystyczna szkolnych apeli – to wszystko wymaga kreatywności, by zrobić dobre wrażenie na odbiorcach. Warto zjednoczyć się także podczas przygotowania prezentu na koniec roku dla wychowawcy.

Teraz ten obowiązek nie musi spoczywać na barkach jednej osoby. Możesz zaprojektować świetną fotoksiążkę wraz z innymi uczniami dzięki opcji przesyłania zdjęć z wielu urządzeń. Na stronie Colorland wybierz szablon fotoksiążki i przejdź do kreatora online. Po lewej stronie zobaczysz listę źródeł, z których możesz przesłać zdjęcia wprost na karty albumu. Wybierz opcję „Inne urządzenie”, a następnie prześlij rówieśnikom skopiowany link oraz kod QR. Dzięki temu każdy z nich będzie miał swój udział w generowaniu szkolnych wspomnień. To się nazywa efektowna gra do jednej bramki.

Upominki dla wychowawcy

Potrzebujesz symbolicznej pamiątki do głównego prezentu dla nauczyciela? Postaw na fotoprodukty, które będą się miło kojarzyć nawet po wielu latach. W ofercie Colorland znajdziesz prezenty na koniec roku szkolnego, które wzruszą prostotą oraz estetyką wykonania. Wśród nich między innymi szkolna fotopamiątka, którą można uzupełnić klasowym zdjęciem oraz życzeniami, a także fotokubek, który możesz spersonalizować według własnego pomysłu.

To trafiona propozycja zarówno dla starszych uczniów, jak i dzieci, które kończą właśnie edukację wczesnoszkolną, by z werwą i ekscytacją rozpocząć po wakacjach kolejny ważny etap.

Połącz fotografię z bukietem ciepłych słów i stwórz unikalną pamiątkę dla wychowawcy, a także innych nauczycieli. Idealnie sprawdzą się zamiast kwiatów lub słodkiego upominku – są trwalsze i generują wyjątkowe wspomnienia.