Studia Real Time Online w Akademii Wiedzy Praktycznej

0
106
5/5 - (1 vote)

Akademia Wiedzy Praktycznej: fachowe studia online w sam raz dla Ciebie!

Choć Akademia Wiedzy Praktycznej prowadzi tradycyjne studia stacjonarne na Śląsku, jej oferta angażuje również nowoczesne środki przekazu. Dyplom zdobyty przez internet jest bowiem w pełni wartościowy. Nie wszyscy mają też czas, aby codziennie dojeżdżać na uczelnię. Być może i Ciebie to dotyczy. Przeczytaj więc nasz artykuł. Poznaj zalety studiów online z prawdziwego zdarzenia!

Nowoczesna edukacja online

Mało który pracodawca w ogóle zwraca uwagę na to, w jakim trybie studiują potencjalni kandydaci. W gruncie rzeczy absolwenci studiów podyplomowych online, powiedzmy, mogą wykazać się większymi kwalifikacjami ze względu na elastyczność edukacji przez internet. To ogromny plus, nie sądzisz? Między innymi dlatego Akademia Wiedzy Praktycznej oferuje studia Real Time Online. O co w tym chodzi?

To innowacyjna forma edukacji zdalnej. Dzięki specjalistycznym narzędziom ma miejsce multi transmisja zajęć na żywo. Studenci mogą brać w nich udział niezależnie od lokalizacji. Wystarczy dostęp do internetu. A jeśli są akurat zajęci, bez względu na przyczynę, mogą później odtworzyć dany wykład. Służy do tego platforma CloudA. Materiały są tam dostępne aż do egzaminu, więc w każdej chwili można do nich wrócić. Inaczej mówiąc, Akademia Wiedzy Praktycznej to naprawdę dobry kierunek na studia!

Kursy Real Time Online

Studia podyplomowe IT, zdalne szkolenia dla nauczycieli, tytuł magistra prawa – to część z oferty Akademii Wiedzy Praktycznej. Są tam i specjalności. Zarządzanie w administracji publicznej na przykład, które cieszy się sporą popularnością. Użyteczne kierunki studiów, nie sądzisz? Zapewniają kwalifikacje niezbędne do dalszego rozwoju zawodowego. Wykłady transmitowane przez internet to w końcu normalne zajęcia na uczelni, z tym że można w nich uczestniczyć zdalnie. Pamiętaj, że w Akademii jest też możliwa edukacja hybrydowa.

Akademia Wiedzy Praktycznej – cennik

Akademia Wiedzy Praktycznej ma standardowy cennik. Licencjat z analizy biznesowej to czesne w wysokości 5680 zł za rok. Specjalność związana z rehabilitacją osób niepełnosprawnych natomiast – 3650 zł. Oba przypadki to w pełni interaktywne studia online, więc w cenę wliczony jest dostęp do platformy CloudA. Tak samo zresztą wygląda kurs Executive MBA, z tym że jego cena wynosi 15000 zł. Są to jednak studia wysokiego szczebla. Ta suma jest zatem bardzo adekwatna. Chcesz dowiedzieć się więcej? Kliknij link podany wcześniej i już dzisiaj znajdź kurs na miarę swoich ambicji!