5/5 - (3 votes)

Marzysz o awansie, wyższych zarobkach lub po prostu ambicja nakazuje Ci ciągły rozwój? Jeśli tak, zastanów się nad inwestycją w rozwój umiejętności językowych.
Większość z nas uważa, że posługujemy się przyzwoitym angielskim, szczególnie jeśli chodzi o rozumienie tekstów pisanych. W końcu wielu z nas styka się z angielskim na co dzień, jeśli nie w codziennej pracy, to na pewno w Internecie. Niestety okazuje się, że mówienie sprawia nam większy kłopot. Szczególnie problematyczne jest to dla osób, które w obecnej pracy nie muszą korzystać z tego języka. To niejednokrotnie blokuje uzdolnionych specjalistów przed zmianą zawodową lub awansem. Również te osoby, które mają częstą styczność z angielskim mogą oszczędzić sobie wiele stresu inwestując w lepszy angielski.

CoAction Business Language Trainers oferuje spersonalizowane kursy z języka angielskiego, które przygotują Cię do Twojej obecnej lub wymarzonej roli zawodowej. Biznesowy angielski rozumiemy jako naukę języka, który jest dopasowany do sytuacji komunikacyjnych, z którymi stykasz się na co dzień w pracy. Specjalizujemy się w branży technologicznej – oferujemy m.in. angielski dla IT, ale Uczestnicy naszych szkoleń to również przedstawiciele wielu innych branż takich jak prawo, medycyna czy marketing.

Inwestycja w rozwój umiejętności językowych to inwestycja w siebie. Nie pozwól, aby poziom angielskiego decydował o tym jak postrzegają Cię inni. W międzynarodowym zespole lub w pracy z anglojęzycznymi klientami angielski jest narzędziem, które umożliwi Ci przekazanie swojej ekspertyzy w pewny siebie i profesjonalny sposób. Aby tak się stało potrzebujesz nie tylko znać fachowe i biznesowe słownictwo ze swojej branży, ale także wiedzieć kiedy i jak je stosować.
Naucz się jak skutecznie uczyć się angielskiego z CoAction Business Language Trainers i zacznij mówić po angielsku jak profesjonalista. Naszą misją jest przygotowanie Cię do wyzwań zawodowych poprzez skuteczną naukę biznesowego angielskiego. Dzięki naszym spersonalizowanym szkoleniom zyskasz konkurencyjną przewagę na rynku, co może zbudować podwaliny Twojego dalszego sukcesu zawodowego.