5/5 - (1 vote)

Czujesz, że wiosna to najwyższy moment na zaktualizowanie domowej biblioteczki? Szukasz ciekawych propozycji na pierwsze leniwe dni w ogrodzie? Przychodzimy z kilkoma tytułami, obok których nie można przejść obojętnie. Sprawdź, co warto przeczytać w tym sezonie!

Najgorętsze premiery książkowe na wiosnę

Wiosna to doskonały moment na zakup nowych książek, które będą towarzyszyć Ci na balkonie, w ogrodzie lub podczas wiosennego wypadu za miasto. Sprawdziliśmy najbardziej wciągające książki tegorocznej wiosny. Od tych tytułów trudno będzie Ci się oderwać!

„Robaki w ścianie”, Hanna Szczukowska-Białys

Główna bohaterka, Emilia, musi zmierzyć się z trudnymi wyzwaniami życiowymi i własnymi lękami, aby znaleźć drogę do prawdziwego szczęścia. To wzruszająca i bardzo motywująca opowieść o wewnętrznej przemianie, rozwoju i odnalezieniu siły w sobie mimo przeciwności losu.

„Upiór w moherze”, Iwona Banach

Powieść łączy w sobie elementy kryminału, sensacji i powieści obyczajowej. Akcja toczy się w Polsce lat 90. XX wieku, gdzie tajemnicza śmierć młodej dziewczyny staje się punktem wyjścia do serii intrygujących wydarzeń oraz odkryć. To książkowy must-have dla fanów dobrych dreszczowców!

„Śmiertelnie ciche miasto. Historie z Wuhan”, Murong Xuecun

Powstanie tej książki było w zasadzie tylko kwestią czasu. Ten zbiór reportaży rzuca światło na rzeczywistość jednego z najważniejszych miast Chin, szczególnie w kontekście pandemii COVID-19. Autor przedstawia osobiste historie mieszkańców Wuhan, ich walkę, nadzieje i obawy w obliczu kryzysu zdrowotnego i społecznego.

„Cierń”, T. Kingfisher

To mroczna i niezwykle intrygująca opowieść z gatunku dark fantasy. Książka przenosi czytelników do magicznego świata pełnego niebezpieczeństw, magii i tajemniczych istot. Główna bohaterka musi zmierzyć się z przerażającym zadaniem, które może zmienić losy jej królestwa.

Bogatszy ranking książek z pewnością ułatwi Ci podjęcie dobrego wyboru: https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/ranking-ksiazek.

Tanie książki – gdzie je zamawiać?

Każdy miłośnik literatury z pewnością potwierdzi, że najlepsze książkowe oferty można znaleźć w sieci. Książki papierowe w sieci często można spotkać w o wiele atrakcyjniejszych cenach niż stacjonarnie, natomiast e-booki są dostępne po zaledwie kilku kliknięciach. Jeśli chcesz śledzić inne  literackie polecenia, obserwuj Magazyn Ceneo: https://magazyn.ceneo.pl/ – miejsce, w którym każdy znajdzie praktyczne wskazówki związane ze swoją pasją!