5/5 - (1 vote)

Jak przełamać barierę językową? Co zrobić, aby nauka języków przestała kojarzyć się tylko i wyłącznie z powtarzaniem słówek i nauką niepotrzebnej gramatyki? Poznaj najciekawszą naszym zdaniem propozycję kursu j. angielskiego online!

Jaki kurs j. angielskiego wybrać?

Takie pytania zadaje sobie niemal każdy, kto ma lub miał styczność z tradycyjnymi metodami zdobywania umiejętności językowych. Szkoła czy różnego rodzaju kursy, stawiają na znane i często utarte sposoby, które w obecnych czasach, mogą nie przynosić zamierzonych efektów.

Postawiliśmy sobie zatem cel – znaleźć coś wyróżniającego się w obszarze nauki języków. Z dumą możemy przyznać, że udało się nam trafić na ciekawą propozycję, którą przedstawimy Wam poniżej.

Kurs języka angielskiego, który uczy poprzez rozmowę po angielsku

Jeśli szukasz sposobu na efektywną i przyjemną naukę języka angielskiego to oferta kursu Speakingo jest szyta idealnie pod Twoją miarę. To skok w przyszłość, który daję okazję do rozwijania umiejętności językowych na najwyższym poziomie wtajemniczenia.

Kurs języka angielskiego online Speakingo to forma nauki przez internet, która umożliwia zdobywanie wiedzy kiedy tylko masz czas i możliwości. Wystarczy smartfon lub laptop, a także dostęp do sieci, aby móc rozwijać swoje umiejętności językowe. Formuła samego kursu jest bardzo prosta – opiera się na rozmowach z native speakarem, które wcześniej zostały nagrane i przedstawione w formie dialogu o różnej, bardzo życiowej tematyce. Najważniejszym aspektem tych rozmów jest to, że czynnie w nich uczestniczysz. Koniec z oporami w mówieniu po angielsku! Najpierw na spokojnie przełamiesz blokadę językową rozmawiając po angielsku ze swoim smartfonem lub komputerem, a potem ze śmiałością zaczniesz rozmawiać po angielsku z ludźmi z całego świata!

Posłuchaj jak twórca SPEAKINGO dr Grzegorz Kuśnierz opowiada o tej metodzie na YouTubie:

Nauka angielskiego Metodą Bezpośrednią (Direct Method)

Pomysł na stworzenie tak unikalnego sposobu nauki wziął się z Metody Bezpośredniej, która w swoim założeniu ma wpisaną kwestię praktyczności. Łącząc to z nowoczesnymi technologiami, powstał kurs, który daję okazję do tego, aby pozwolić na szlifowanie języka bardzo naturalnie.

Przykładem który bardzo obrazowo przedstawia sposób działania tej metody jest dziecko będące w rodzinie dwujęzycznej. Ono, poprzez słuchanie i obycie z dwoma językami jednocześnie, ma okazję do tego, aby w biegły sposób nauczyć się mówić i nie stwarza mu to żadnych dodatkowych problemów. Zapomnieliśmy nieco o niektórych możliwościach i potencjale jaki mamy, a Speakingo przypominam nam o tym.

A dlaczego by nie spróbować?

Ze swojej strony polecamy kurs wszystkim osobom, które próbowały już różnych technik nauki, mają obawy przed prowadzeniem konwersacji czy chcą w dość szybkim czasie zdobyć podstawowe umiejętności w kwestiach rozmów w języku angielskim. Metoda zaproponowana przez Speakingo jest czymś, czego szukacie i co zdecydowanie zmieni Wasze postrzeganie nauki języków. Na pewno jest to dość nietypowy i wciąż mało znany w Polsce sposób, ale zapewniamy – będzie bardzo rozwojowy. Warto iść w kierunku nauki języków w praktycznym stylu, bo efekty można zobaczyć bardzo szybko.

Zresztą, dlsczego by nie spróbować takiej metody nauki angielskiego poprzez rozmowę po angielsku? W końcu pierwszy tydzień po rejestracji dostajesz zupełni za darmo i bez żadnych zobowiązań!