5/5 - (1 vote)

Lata ćwiczeń, a wraz z nimi – litry potu rozlanego na sportowych matach, treningach, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. Wyczyny te, uświadomiły nas, z jakimi próbami walczą uczestnicy (doświadczeni oraz nowicjusze) różnorodnych dyscyplin sportowych. Nasza eksploracja nie była zbyteczna. Przeciwnie! Każda z nich została dokładnie zweryfikowana, aby najpierw posłużyć do opracowania, a następnie utworzenia nowoczesnych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma realny wpływ na to, w jaki sposób ćwiczysz oraz jakie wyniki uzyskujesz. Chcesz wiedzieć, co determinuje, że stroje SMMASH są nadzwyczajne? Przedstawiamy przykłady innowacyjnych rozwiązań, które w nich użyliśmy. Zobacz sam i podejmij decyzję, czy chcesz przeanalizować ich niezawodność – także na swojej skórze!

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Po każdym silnym wysiłku niewątpliwie pojawia się pot, a tym samym – uciążliwe „aromaty”. Nie każdy jednak wie, że to nie on jest ich główną przyczyną. Za to zjawisko odpowiedzialne są bakterie, dla których pot oraz tworzone przez gruczoły łojowe – tłuszcze i białka – stanowią wyśmienitą pożywkę.

Zdajemy sobie z tego sprawę. Z tego powodu włókna będące w produktach SMMASH, posiadają specjalne łączenia z jonami srebra, co za tym idzie – są naturalnym czynnikiem umożliwiającym skuteczną walkę z takimi bakteriami. Specjalne włókna nie tylko normuje temperaturę i sprawnie odprowadzają wilgoć, ale również efektywnie hamują pojawianie się oraz występowanie bakterii.

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra

Aby zbudować najlepsze możliwości do ćwiczeń, mając na myśli takie, które nie krępują Twoich ruchów,umożliwiają doskonałe “czucie” oraz komfort, w produktach SMMASH pożytkujemy się unikalną technologię Nano-Stretch.

Dzięki temu ubrania uzyskują idealną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), odporność (ponad 2x mocniejsze), a zwłaszcza – perfekcyjnie dostosowują się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę

Poprawna temperatura to jeden z istotnych elementów, który decyduje o wygodzie, stanie zmęczenia, a zwłaszcza – efektach ćwiczeń. Aby w czasie treningów oddawać z siebie 100% – musisz dbać o to, aby nie zawierała niż 37 stopni Celsjusza. Jak to zrobić?

W odpowiedzi ponownie pojawia się nasza odzież, oraz – technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. Z tego powodu prawidłowo odprowadza pot nagromadzony na skórze, tym samym czuwając, aby Twoje mięśnie były suche i zachowując właściwą temperaturę.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas

Natchniona pajęczą siecią technologia, dała nam możliwość wytworzenia włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% wytrzymałe na przetarcia – w porównaniu do klasycznych materiałów termoaktywnych.

Każde grafiki są z kolei nanoszone za pomocą nowoczesnej metody – sublimacji nanocząsteczek farby. Ten sposób daje możliwość zyskać nawet 40% mocniejsze barwy, a przede wszystkim – nie posiada rozpuszczalników czy metali ciężkich. Dzięki temu odzież SMMASH jest bezpieczna i bez problemu może służyć każdemu – także dzieciom czy alergikom.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?

Wypróbuj samodzielnie- w trakcie codziennych treningów lub bezpośrednio na zawodach. Z całą pewnością natychmiastowo odczujesz różnicę, jaką robi SMMASH!